1. Airbnb – przygotowanie do aktywacji Channel Managera

Menedżer kanału zapewni komunikację między Trevlix i Airbnb:

 • synchronizacja obłożenia
 • importuj rezerwacje z Airbnb
 • synchronizacja ustawień cen i ograniczeń dla katalogu Airbnb (można ustawić dowolną narzut na ceny Trevlix)

2. Cena Channel Managera

Przed aktywacją Channel Managera proszę sprawdź aktualną cenę usługi https://www.trevlix.pl/pl/cennik/ (na dole strony) i upewnij się, że się z tym zgadzasz.

Opłaty miesięczne naliczane są od aktywacji do pisemnego powiadomienia o dezaktywacji Menedżer kanału (np. Zapytanie bezpośrednio ze swojego Trevlixa lub wyślij e-mail do pomocy technicznej Trevlix).

Synchronizacji nie da się wyłączyć i włączyć np. poza sezonem, zostałaby naruszona integralność połączenia i konieczna byłaby ponowna aktywacja Channel Managera.

3. Jeśli chcesz aktywować Menedżera kanałów

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta w Airbnb, utwórz je tutaj: https://www.airbnb.pl/host/homes
  2. Sprawdź dopasowanie możliwości zakwaterowania, czyli czy posiadasz wszystkie rodzaje pokoi od Airbnb w odpowiedniej liczbie również w Trevlix i maksymalną liczbę gości w każdym typie pokoju.
  3. Sprawdź, czy aktywowałeś moduł Ceny w Trevlix i wprowadziłeś ceny pokoi.
  4. Prześlij nam informacje, które powinniśmy ustawić dla Twojej dopłaty do cen Trevlix za katalog Airbnb.com. Popularna marża wynosi 15% (prowizja Airbnb), ale to zależy od Ciebie. Można to zmienić w dowolnym momencie później.

Po przypisaniu dostępu do Booking zweryfikujemy również zgodność ustawień pojemności noclegów w Airbnb i Trevlix i wówczas poinformujemy Cię o dacie aktywacji Menedżer kanału.

4. Przydzielenie nam dostępu do Airbnb

Potrzebujemy dostępu do Twojego konta Airbnb w celu wstępnego przygotowania aktywacji Channel Managera i podłączenia jednostek noclegowych.

 

Instrukcje znajdziesz tutaj.